İnsan Kaynakları

Bankacılık sektöründe kariyer yapmayı düşünüyorsan, gelişimine katkıda bulunacak programlarımız Deniz’de!:

Genç Denizcilerimizi ve Üniversite Öğrencilerini Kaptan köşküne Çıkardığımız Bilakis Tersine Mentorluk Programı!:

Y kuşağı artık çalışma hayatının büyük bir kısmını oluşturmakta. Çalışanlarımızın %70’inin Y kuşağından oluşması da bunun en büyük göstergesi. Bu sebeple Y kuşağının fikirleri bizim için çok önemli.

Bu düşünceyle hayata geçirdiğimiz Bilakis Tersine Mentorluk Programı; genç çalışanlarımızı, stajyerlerimizi ve üniversite öğrencilerini Kaptan köşküne çıkardığımız bir program; yani kısaca bir fikir değiş tokuş platformu! Bu platform, bilindik mentorluk programlarının aksine genç çalışanlarımızın ve öğrencilerin İcra Komitesi ya da Üst Kurul üyelerimize mentorluk yapması için tasarlandı.

İlgini çekti ise bu programda yer almak için çok tecrübeli olmana gerek bulunmuyor. İstanbul’da ikamet ediyorsan, 1990 ve sonrası doğumlu olup üniversite 3.sınıf öğrencisiysen programa başvuru yapabilirsin. Başvuru için tüm detayları sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsin.

Bankacılık Sektör’ünü Evinden Staj Yaparak Tanımak Mı İstiyorsun? O Zaman Denizaşırı Online Staj Programı Tam Sana Göre!:

Sana bankacılık sektörünü daha yakından tanıtmak için tasarlanmış 4 haftalık bir program seni bekliyor! Dört hafta boyunca bir yandan DenizBank dünyasını keşfederken bir yandan da online eğitimleri tamamlayabilirsin. Denizaşırı Online Staj Programı’na başvuru yaparak hem DenizBank’ı hem de bankacılık sektörünü yakından tanıyabilirsin. Bir ay süren online program ile Deniz Akademi’deki online eğitimlere katılma fırsatı yakalayıp ve sertifika alabilirsin. Programa başvuru yapmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsin.

Öğrenciyken DenizBank’ı ve Bankacılık Sektör’ünü Tanımak İçin Deniz’in İncileri Staj Programı’na Başvurun!:

Deniz'in İncileri Staj Programı’yla Üniversite ve M.Y.O öğrencisi ise DenizBank'ı ve bankacılık sektörünü yakından tanıma fırsatını yakalayabilirsin. Senin için özel olarak tasarlanmış online onboarding programı, simülasyon ve online eğitimler sayesinde eşsiz bir staj deneyimi yaşayabilirsin. Başvurun olumlu olarak değerlendirildiği takdirde online Genel Yetenek Sınavı’na katılabilirsin. Sınavdan başarılı olduğun takdirde video mülakata davet ediliyorsun. Programa katılıp mezun olduğunda sana öncelik vererek ihtiyaç olan pozisyonlarımız kapsamında sana iş teklifi yapabiliyoruz. Tamamen dijital ve sana özel bir işe alım ve işe başlama deneyimi sunuyoruz. Seçim süreci boyunca, bilgisayarının başından kalkmadan online değerlendirme süreçlerini tamamlayabilirsin. Değerlendirme sürecinden başarılı olduğun takdirde Türkiye’de ilk defa hayata geçirilen “Online Onboarding” sürecine katılıyorsun. Mobil cihazlardan da erişilebilen sana özel konsolda; izlenmesi gereken videolar, okunması veya yüklenmesi gereken dokümanlar, tamamlanması gereken e-eğitim, işler, deneyimler gibi birçok başlık bulabilirsin. Ayrıca staj süreci boyunca online eğitimleri tamamlayıp, staj sonunda online simulasyon değerlendirmesine katılabilirsin.

G
enel Yetenek Sınavı’nın Sorularını Merak Ediyorsan ALESTA’yı Deneyebilirsin!:

Bankacılık bilgisi gerektirmeyen Genel Yetenek sınavımız ile adaylarımız Sayısal, Sözel, Analitik, Dikkat alanlarında değerlendirilirler. Genel Yetenek Sınavı ile ilgili olarak adaylardan gelen bildirimler sonucunda; DenizBank İnsan Kaynakları Facebook hesabımızda hayata geçirdiğimiz ALESTA isimli uygulamamız ile adaylarımıza 10 soruluk bir sınav deneyimi yaşatıyoruz. ALESTA uygulamamıza facebook sayfamız https://www.facebook.com/DenizBankInsanKaynaklari dan ulaşabilirsin.

Mezun Olmak Üzereyken Bankacılık Sektörü’nü Deneyimlemeyi Düşünmez Misin?:

“Deniz’in İncileri Plus Staj Programı” na başvuru yaparak hem DenizBank’ı hem de şubeyi deneyimleyerek bankacılık sektörünü yakından tanıyabilirsin. 6 ay süren ve sadece Genel Müdürlük bölümlerinde stajı içeren bu program ile stajyerlerimiz haftanın 2 veya 3 günü gelerek sorumluluk alıp kuruma katkı sağlıyorlar. Sadece üniversite 4. Sınıf öğrencilerini kapsayan programın sonunda başarılı olan stajyerler kadrolu olarak işe alınma fırsatı yakalıyorlar.

Bankacıların Neler Yaptığını Eğlenerek Öğrenmek İstiyorsan Game of Bankers Tam Sana Göre!:

Bankacılığın nasıl bir meslek olduğunu, bankacıların neler yaptığını merak ediyorsan bu oyun tam sana göre! Alesta gibi farklı bir Facebook uygulamamız olan bu oyun kısa sürede gençler tarafından çok beğenildi ve 2016 yılında 6 bin kullanıcı tarafından oynandı.

deniz